Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Królewo Malborskie - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem Rychliki

Rychliki(Królewo Malborskie + 25 km)

84 500 zł32,30 m² 2 616,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w miejscowości Gołutowo, gmina Rychliki, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokitki(Królewo Malborskie + 25 km)

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo -biuro Landowscy Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny apartament z antresolą o powierzchni użytkowej około 84 m . Położony na II piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł30 m² 10 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż w pełni umeblowana, gustownie zaaranżowana kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych części Tczewa Suchostrzygach. Mieszkanie utrzymane w jasnej, nowoczesnej estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łazienna

Stare Miasto,Tczew(Królewo Malborskie + 25 km)

419 000 zł65,50 m² 6 396,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy w sobie urok zabytkowej architektury z nowoczesnymi udogodnieniami? Ta oferta na Starym Mieście w Tczewie to doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wybickiego

Zawada,Elbląg(Królewo Malborskie + 22 km)

529 000 zł61,40 m² 8 615,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz walizki? Prezentujemy idealną ofertę. Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 61,40 m2 przy ulicy Wybickiego. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Zwierzno

Zwierzno(Królewo Malborskie + 13 km)

239 000 zł76,98 m² 3 104,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Zwierzno Żuławy Elbląskie Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 77 m2 w miejscowości Zwierzno , 20 km od Elbląga, 4 km od Markus wgn -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew(Królewo Malborskie + 25 km)

383 000 zł51 m² 7 509,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Wielbark,Malbork(Królewo Malborskie + 8 km)

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Dom, do którego chce się wracać. Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę, prywatność i komfort życia z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki(Królewo Malborskie + 7 km)

110 000 zł28,40 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na II piętrze w budynku wielorodzinnym dwuklatkowym zlokalizowanym na osiedlu w Zielonkach gm. Satry Targ, pow. sztumski. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg(Królewo Malborskie + 22 km)

395 000 zł50,50 m² 7 821,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga nad Jarem, przy.